2021.09.17
Vilnius

Apie renginį

Startiniai paketai

 

Standartinis dalyvio paketas:

 1. Bėgimo numeris
 2. Rėmėjų dovanėlės
 3. Mineralinio vandens bureliukas (po finišo)
 4. Medalis (po finišo)

 

Standartinis Moksleivio  paketas:

 1. Bėgimo numeris
 2. Rėmėjų dovanėlės
 3. Mineralinio vandens bureliukas (po finišo)
 4. Medalis (po finišo)  

 

Premium dalyvio paketas:

 1. Marškinėliai
 2. Vardinis numeris
 3. Pirmosios startinės pozicijos
 4. VIP zona ir Challenge zona
 5. Rėmėjų dovanėlės
 6. Medalis
 7. Asmeninės profesionalios nuotraukos iš bėgimo

 

Programa

 

INSANE RUN BĖGIMO PROGRAMA 2021

BĖGA MOKSLEIVIAI:

18:00 – 18:45 Registracija, startinių paketų atsiėmimas (moksleiviai)

18:45 – MOKSLEIVIŲ APŠILIMAS PRIEŠ STARTĄ 

19:00 – MOKSLEIVIŲ STARTAS

19:30 – MOKSLEIVIŲ FINIŠAS 

19:45 – 20:00 RENGINIO ŠOU ir AKTYVIAUSIŲ MOKYKLŲ APDOVANOJIMAI

20:00 – PABAIGA

 

INSANE RUN - BĖGA VISI (RENGINIO PROGRAMA):

19:30 – 21:15 Dalyvių registracija, startinių paketų atsiėmimas* (visiems)

*organizacijoms, klubams, “Premium” paketo dalyviams - atskira VIP registracijos palapinė

19:30 –  21:00 EXTREMEDELIGHT.LT “IŠŠŪKIŲ ZONA“ 

20:30 – 21:00 – INSANE RUN ŽAIDIMAI, iššūkių nugalėtojų paskelbimas, renginio pramogos ir stipriausių iššūkių komandų apdovanojimai

21:15 – INSANE RUN APŠILIMAS PRIEŠ STARTĄ

21:30  INSANE RUN STARTAS  (vyks atskirais srautais. Srautų skaičius priklausys nuo dalyvių skaičiaus)

 

22:00 – INSANE RUN FINIŠAS, LAZERIŲ ŠOU ir INSANE RUN APDOVANOJIMAI (Aktyviausios komandos, organizacijos apdovanojimai, šou pasirodymas su žinomais DJ)

23:00 – INSANE RUN renginio pabaiga

 

 

Numerių atsiėmimas

DALYVIŲ NUMERIŲ IŠDAVIMAS

MOKSLEIVIŲ STARTINIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS ,,SPORTLAND G20"

Rugsėjo 15 d. Sportland G20, Vilnius, Gedimino pr. 20,  nuo 15.00 iki 20.00 val.

INSANE RUN DALYVIŲ (KOMANDŲ, ORGANIZACIJŲ, ĮMONIŲ, INDYVIDUALIŲ) STARTINIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

Rugsėjo 16 d. Sportland G20, Vilnius, Gedimino pr. 20,  nuo 16.00 iki 20.00 val.

 

INSANE RUN DALYVIŲ STARTINIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS RENGINIO VIETOJE

Rugsėjo 17 d. Vingio parke, Vilniuje (prie Estrados) nuo 18:00 iki 20:30 val.

Insane Run ,,Bėga moksleiviai" startinius paketus atsiima nuo 18:00 iki 18:45

Insane Run ,,Dalyviai, organizacijos, įmonės, komandos", startinius paketus atsiima nuo 19:30 iki 21:15 

 

 

Rūbinės ir rūbų saugykla starto vietoje

"Challenge" zona

 

Untitled-1 slides nasa kliutys_1

Tai iššūkių zona, kurioje dalyviai varžysis su savo draugais ar kolegomis. Tai puikus šansas įgyvendinti kolektyvo team-building’ą.

Šioje zonoje jūsų laukia daug skirtingų pramogų: Off-road Segway, NASA simuliatorius, BAG jump, kliučių ruožas, mega stalo futbolas, šlapias futbolas, penkiaviečių slidžių lenktynės, šaudymas arbaletu ir dar daugiau! Taip pat dalyvių laukia Insane Run partnerių paruoštos dovanos.

 

Į šią zoną patekti gali tik asmenys, kurie įsigijo specialius bilietus leidžiančius patekti į “Challenge” zoną.

 

Naujienos

Insane Run 2021 organizatoriai dėl nepalankios epidemiologinės situacijos (COVID-19 viruso grėsmės ir jo plitimo) imasi išankstinių saugumo priemonių. Nuspręsta perkelti šių metų renginio datą iš gegužės 21 dienos į rugsėjo 17 d. Renginys tradicišai vyks Vingio parke, Vilniuje.

Visus ištroškusius naujų įspūdžių kviečiame registruokis www.insanerun.lt ir 2021 09 17 - ĮVEIKTI net 7 STICHIJAS!

Insane RUN 2021 - tavęs laukia unikali 3,5 km trasa, kurioje pajusi ašigalio šaltį, tropikų audrą, sniego spūstį, pragaro karštį, išvysi nepakartojama lazerių šou bėgant Vingio parko takais, teks įveikti įvairias dar nematytas kliūtis, kurias atskleisime prieš pat renginį. 

Moksleiviai – dalyvauja nemokamai!

Dėl saugumo ir galimybės kontroliuoti srautus, bėgimas bus suskirstytas į atskirus startus: moksleivių ir suaugusiųjų. Dalyvių registracija renginio dieną nevyks. Dalyvių startiniai paketai bus išduodami dvi dienas iki renginio (tiksli vieta bus patikslinta) ir renginio miestelyje.

Insane Run komanda ir toliau atsakingai dirba rengdama būsimą renginio programą, naujas pramogines kliūtis ir apgalvodama, kad starte nebūtų susigrudimų (susibūrimų), būtų įgyvendintos visos saugumo priemonės ir reikalavimai, nuolat konsultuojasi su parko direkcija ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos skyriais dėl būtinų reikalavimų sporto renginiams saugumo įgyvendinimo užtikrinimo.

Visi įsigyti Insane Run 2021 bilietai galios naujam renginiui!

Norime patikinti, kad Jūsų įsigyti bilietai (registracija) niekur nedings – galėsite juos panaudoti perkeltame renginyje.

 

PROGRAMA ,,INSANE RUN 2021" 

BĖGA MOKSLEIVIAI:

18:00 – 18:45 Registracija, startinių paketų atsiėmimas (moksleiviai)

18:45 – MOKSLEIVIŲ APŠILIMAS PRIEŠ STARTĄ 

19:00 – MOKSLEIVIŲ STARTAS

19:30 – MOKSLEIVIŲ FINIŠAS 

19:45 – 20:00 RENGINIO ŠOU ir AKTYVIAUSIŲ MOKYKLŲ APDOVANOJIMAI

20:00 – PABAIGA 

 

INSANE RUN - BĖGA VISI (,,BĖK SU DRAUGU (VIENAS) ar SU KOMANDA” ):

19:30 – 21:15 Dalyvių startinių paketų atsiėmimas* (visiems).

Internetu registracija vyks tik iki 09.09 d. 24:00 val.

*organizacijoms, klubams, “Premium” paketo dalyviams - atskira VIP registracijos palapinė 

21:15 – INSANE RUN APŠILIMAS PRIEŠ STARTĄ

21:30  INSANE RUN STARTAS

22:00 – INSANE RUN FINIŠAS, LAZERIŲ ŠOU ir INSANE RUN APDOVANOJIMAI

(Aktyviausios komandos, organizacijos apdovanojimai, šou pasirodymas su žinomais DJ)

23:00 – INSANE RUN renginio pabaiga

 

Renginio tinklapis: www.insanerun.lt

Renginio puslapis „Facebooke": www.facebook.com/InsaneRun

Renginio puslapis ,,Instagram": www.instagram.com/insane_run

Trasa_kvadratas_WEB 2021.09.17

 

Kitos naujienos (ankstesnė informacija)

INSANE RUN DALYVIO KONTAKTŲ FORMA


Dėl esamos COVID-19 situacijos nuo rugsėjo mėnesio dalyvaujant masiniuose renginiuose privaloma pateikti tam tikrus asmeninius duomenis. 

Prašome užpildyti šią kontaktų formą: https://bit.ly/3gR1KqP

Nauja kontaktų forma (2021 metams): https://bit.ly/37pUhh9

Jūsų asmens duomenys bus renkami ir apdorojami bei saugomi laikantis teisinių duomenų tvarkymo reikalavimų ir esant reikalui suteikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

 

To Vilnius dar nematė: sostinėje išdygs kalnai ir stingdys -70 laipsnių šaltis

Jau rugsėjo 11 dieną Vilnių sudrebins beprotiškiausias metų bėgimas – „Insane Run“. Sostinės Vingio parke bėgikams teks įveikti 3,5 km trasą su net septyniomis natūraliomis ir dirbtinėmis kliūtimis.

Renginio programa prasidės moksleivių bėgimu, kur jų lauks penkios kliūtys. Tuo tarpu vakarinėje dalyje galės startuoti organizacijos, įmonės, šeimos, mėgėjai, dar tik pradedantys bėgti, žmonės su negalia ir visi norintys. Moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems bėgimai bus nemokami.

„Daug metų organizuojame renginius ir ieškome būdų kaip žmonėms suteikti kuo daugiau išskirtinių emocijų. Pats esu sportui skyręs nemažai laiko ir žinau, kad pasiekti rezultatui reikia ilgo, rutininio ir monotoniško darbo. Kilo mintis sukurti bėgimą, kuris būtų išskirtinis, nes pačiam patinka gamta ir pačios gamtos stichijos. Dėl to nusprendžiau sujungti tai, kas mane gyvenime labiausiai žavi – sportas, gamta ir emocija. Taip ir gavosi „Insane Run“ – smagiausias ir emociškiausias bėgimas per gamtos stichijas“, – pasakojo renginių organizavimo įmonės UAB „Mapa Holding“ savininkas Mantas Paliokas.

Renginio organizatoriai atskleidžia kortas ir pristato, kokios stichijos laukia bėgimo mėgėjų. Pirmiausia dalyvių lauks tropinės audros – iš šios zonos tikrai nepavyks pabėgti sausiems. Dalyvius pasitiks stiprūs lietaus šuorai su galingu griaustiniu ir žaibais.

Vėliau lauks stingdantis šaltis. Jeigu kraujas pradėjo virti nuo adrenalino, tai jį greit atvėsins specialios patrankos, generuojančios -70 laipsnių šaltį. Įveikus šią kliūtį, bėgikams teks susidurti su uraganiniu vėju. Kada esate pajutę 150 km/val. vėjo stiprumą, prilygstantį 1 kategorijos uraganui?

Dar vienas unikalus pojūtis laukia pasiekus ketvirtąją kliūtį – sniego zoną. Bėgikai galės pasidžiaugti sniegu antrąją rugsėjo savaitę. Vos po kelių šimtų metrų bus galima pajusti didžiulį kontrastą – atsidursime Sacharos karštyje. Iki 5 metrų aukščio esantys ugnies stulpai bus visai šalia bėgančių žmonių.

Bene didžiausia bėgimo intriga – kalnų šturmas. Garantuojame, kad tokių kalnų Baltijos šalys dar nematė. Na o desertui bėgant link finišo lauks kosmoso platybės – futuristinė zona, kurioje skambant elektro muzikai susilies galingi lazeriai su kosminėmis dekoracijomis. Taigi, trasa neabejotinai bus skambi, ekstremali pojūčiais ir užburianti savo unikaliai sukurtomis gamtos stichijomis, kurios paliks neišdildomus įspūdžius ir atsiminimus.

„Daug metų taikome įvairius nestandartinius sprendimus organizuojant įmonių šventes, tad nemažai įrangos turime savo arsenale, bet, žinoma, reikės pasitelkti specialių efektų specialistus, kurie įrenginės šalčio zoną, kur jutiminė temperatūra bus apie -25 laipsnius, o specialios patrankos iš savęs generuos net -70 laipsnių. Sacharos karščio zoną taip pat įrenginės profesionalai, ten turėsime 3-4 m aukščio liepsnų kolonas ir bus tikrai šilta. Didžiausias iššūkis bus įrengti tropinių audrų zoną, kurioje stovės specialios patrankos, sugebančios per 4-5 min. ore paskleisti net 1 kubą vandens. Garso instaliacijos bei žaibų imitacijos sukurs tikrą tropinę audrą. Visai tokiai zonai mums reikės 40 kw elektros energijos. Tai bus tikrai labai galinga zona“, – renginio subtilybes aiškino M. Paliokas.

Nors visi iššūkiai skamba įspūdingai ir galbūt net gąsdinančiai, organizatoriai prisipažįsta, kad iš tikro šis bėgimas bus įveikiamas visiems.

„Labai džiaugiamės, kad gavome finansavimą iš Sporto rėmimo fondo. Tai leis mums įgyvendinti visas idėjas. Trasa bus pritaikyta net ir negalią turintiems žmonėms. Norime įtraukti kuo daugiau skirtingų socialinių grupių žmonių – nuo moksleivių iki valstybinių organizacijų – kad kuo didesnis ratas žmogų pajustų malonumą bėgdami. Trasos ilgis – viso labo 3,5 km, todėl ją galės įveikti tiek sportininkai, tiek senjorai, norintys patirti gerų emocijų“, – pridūrė M. Paliokas.

ExtremeDelight.lt, „Sveikas miestas“ ir Vilniaus miesto savivaldybė kviečiai registruotis ir dalyvauti mokyklas, o aktyviausia mokykla bus apdovanota „Sportland“ prizais.

Dalyvių laikas nebus fiksuojamas. Vidutinis 3,5 km distancijos įveikimo laikas  30-45 min.

Po bėgimo dalyvių laukia ir muzikinis šou su žinomais radijo stoties ZIP FM diskžokėjais ir DJ Mamania.

Dar viena renginio staigmena – iššūkių zona, kurioje dalyviai varžysis su savo draugais ar kolegomis. Tai puikus šansas įgyvendinti kolektyvo susilipdymą.

Šioje zonoje dalyvių laukia daug skirtingų pramogų: „Off-road Segway“, NASA simuliatorius, „BAG Jump“ kliūčių ruožas, mega stalo futbolas, šlapias futbolas, penkiaviečių slidžių lenktynės, šaudymas arbaletu ir dar daugiau. Taip pat dalyvių laukia „Insane Run“ partnerių paruoštos dovanos. Į šią zoną galės patekti tik asmenys, kurie įsigys specialius „Challenge“ bilietus.

„Insane Run“ dalinai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

 

Renginio tinklapis: www.insanerun.lt

Renginio puslapis „Facebooke": www.facebook.com/InsaneRun

Renginio „Facebook“ įvykis:  http://tiny.cc/benmkz

93991005_223939368891546_5588848171267653632_n

Kontaktų forma

INSANE RUN DALYVIO KONTAKTŲ FORMA


Dėl esamos COVID-19 situacijos nuo rugsėjo mėnesio dalyvaujant masiniuose renginiuose privaloma pateikti tam tikrus asmeninius duomenis. 

Prašome užpildyti šią kontaktų formą: https://bit.ly/3gR1KqP

Jūsų asmens duomenys bus renkami ir apdorojami bei saugomi laikantis teisinių duomenų tvarkymo reikalavimų ir esant reikalui suteikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

 

SAUGUMO REKOMENDACIJOS

Gerbiami INSANE RUN dalyviai- artėjant bėgimui norime priminti, kad renginio dieną atvykę į Vingio parką laikytumėtės saugaus atstumo ir kitų rekomendacijų palaikyti mūsų visų sveikatos saugumą.


SVARBU! Numerių atsiėmimas vyks prie Vingio parko estrados (erdvioje palapinėje), tad ateinant atsiimti savo numerio bei dalyvio krepšelio dėvėkite apsauginę veido kaukę.

SAUGUMO REKOMENDACIJOS


1. Ne bėgimo metu dėvėti veido kaukes ar kitas veidą dengiančias priemones;
2. Pagal galimybės laikytis bent 1 m atstumo nuo kitų dalyvių, žiūrovų;
3. Nespausti rankų su dalyviais ar kitais žmonėmis renginio metu;
4. Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo – tai daryti į sulenktą alkūnę.

Startas ir Finišas

 • Dalyviai rikiuojami starto zonoje saugiu atstumu.
 • Dalyvių medaliai, finišavusiems dalyviams nekabinami ant kaklo o tik įteikiami į rankas, savanoriai dirba su apsauginėmis priemonėmis.
 • Po finišo dalyviai gauna tik vieną butelį vandens, vandenį paduoda savanoriai dirbantis su apsauginėmis priemonėmis. Bus dezinfekavimo priemonės renginio miestelyje (skysčiai, gėliukai) registracijos, startinių paketų atidavimo zonoje, starto/ finišo zonoje ir tarp stichijų įrengtos DESINFEKAVIMO STOTELĖS.
 • Renginio organizatoriai ir savanoriai dėvės apsaugines priemones (kaukes, respratorius, pirštines).
 • Renginio miestelyje budės medicinos darbuotojai (reanimobilis), taip pat budės apsaugos, viešosios tvarkos pareigūnai.

INSANE RUN pramoginis bėgimas, kuris vyks 2021 rugsėjo 17  d., Vingio parke, Vilniuje.

Bėgimo tikslas yra įveikti dirbtinai sukurtų gamtos stichijų  trasą, kurios ilgis - 3,5 km.

Visai nesvarbu ar esi svajoklis, svajojantis užkariauti pasaulį, ar esi adrenaliną mėgstantis jaunuolis, o gal senjoras, ar maratonus bėgantis bėgikas, o gal kaip tik - bėgimas nėra Tavo stiprioji pusė? Nesijaudink, ši trasa yra kiekvienam kuris ištroškęs naujų įspūdžių!

Bėgdami galėsite pajusti ir pasimėgauti visomis GAMTOS STICHIJOMIS: vandeniu, ugnimi, uraganiniu vėju, Sacharos karščiu, ašigalių speigu, kalnais bei kosmoso platybėmis.

Trasa neabejotinai bus skambi, ekstremali pojučiais ir užburianti savo unikaliai sukurtomis gamtos stichijomis, kurios paliks neišdildomus įspūdžius ir atsiminimus.